Historický přehled OP 1976 - 2013

VÍTĚZOVÉ OKRESNÍHO PŘEBORU ( 1976 – 2013) - 38 ROČNÍKŮ :

1976 ČSAD KOLÍN
1977 SPOŘITELNA KUTNÁ HORA
1978 KAVALIER SÁZAVA
1979 KAVALIER SÁZAVA
1980 KAVALIER SÁZAVA
1981 TJ JISKRA ZRUČ n. SÁZAVOU
1982 TJ JISKRA ZRUČ n. SÁZAVOU
1983 TJ JISKRA ZRUČ n. SÁZAVOU
1984 TJ KOSMOS ČÁSLAV
1985 TJ JISKRA ZRUČ n. SÁZAVOU
1986 TJ KOSMOS ČÁSLAV
1987 TJ KOSMOS ČÁSLAV
1988 TJ KOSMOS ČÁSLAV
1989 ČSAD KUTNÁ HORA
1990 TJ KOSMOS ČÁSLAV
1991 NK SPARTA KUTNÁ HORA
1992 NK ČÁSLAV
1993 SOKOL UHLÍŘSKÉ JANOVICE
1994 TJ JISKRA ZRUČ n. SÁZAVOU
1995 TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD „B“
1996 SOKOL UHLÍŘSKÉ JANOVICE
1997 TJ SOKOL ČÁSLAV
1998 SOKOL SENDRAŽICE
1999 TJ SOKOL ČÁSLAV
2000 SOKOL SENDRAŽICE
2001 TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD „B“
2002 SOKOL SENDRAŽICE
2003 TJ SOKOL ČÁSLAV
2004 TJ CÍRKVICE
2005 TJ CÍRKVICE
2006 NK SPARTA KUTNÁ HORA
2007 NK SPARTA KUTNÁ HORA
2008 NK SPARTA KUTNÁ HORA
2009 NK SPARTA KUTNÁ HORA
2010 NK SPARTA KUTNÁ HORA
2011 NK SPARTA KUTNÁ HORA
2012 NK SPARTA KUTNÁ HORA
2013 TJ SOKOL ČÁSLAV

 

TJ KOSMOS, SOKOL ČÁSLAV 9X ( 1984,1986-1988,1990,1997,1999,2003,2013 )
ČSAD,NK SPARTA K.HORA 9X ( 1989,1991,2006-2012 )
TJ JISKRA ZRUČ n. SÁZAVOU 5X ( 1981-1983,1985,1994 )
SOKOL SENDRAŽICE 3X ( 1998,2000,2002 )
KAVALIER SÁZAVA 3X ( 1978-1980 )
SOKOL UHLÍŘSKÉ JANOVICE 2X ( 1993,1996 )
TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD „B“ 2X ( 1995,2001 )
TJ CÍRKVICE 2X ( 2004,2005 )
NK ČÁSLAV 1X ( 1992 )
SPOŘITELNA KUTNÁ HORA 1X ( 1977 )
ČSAD KOLÍN 1X ( 1976 )

HISTORICKÝ PŘEHLED DRUŽSTEV V OP 1976 - 2013

Celkem se do soutěží zapojilo 33 družstev.

1976 - 1985 Kutná Hora + Kolín
1986 - 1993 Odděleně
1994 - 2005 Kutná Hora + Kolín
2006 Kutná Hora + Kolín + Praha-Východ
2007 - 2013 Kutná Hora + Kolín

 

1. TJ JISKRA ZRUČ n. Sázavou

Jediný oddíl, který odehrál všech 38 ročníků !!! Přeborníkem OP se stal celkem 5x.( 1981,1982,1983,1985,1994 )
459 zápasů 227 výher 25 remíz 207 proher 479 bodů
Celkové skóre: 1862:1857

2. TJ KOSMOS, SOKOL ČÁSLAV „A“

Oddíl odehrál 23 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 9x.( 1984,1986,1987, 1988, 1990,1997,1999,2003, 2013 ).
303 zápasů 207 výher 17 remíz 79 proher 431 bodů
Celkové skóre: 1583:810

3. ČSAD , NK SPARTA KUTNÁ HORA „A“

Oddíl odehrál 18 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 9x. ( 1989,1991,2006–2012)
243 zápasů 189 výher 5 remíz 49 proher 383 bodů
Celkové skóre: 1293:558

4. SOKOL SENDRAŽICE „A“

Oddíl odehrál 21 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 3x. ( 1998,2000,2002 ). V roce 2005 se oddíl rozpadl.
240 zápasů 157 výher 12 remíz 71 proher 326 bodů
Celkové skóre: 1251:657

5. SSM VAVŘINEC, SOKOL UHL. JANOVICE „A“, SK VAVŘINEC

Oddíl odehrál 24 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 2x. ( 1993,1996 )
296 zápasů 115 výher 14 remíz 167 proher 244 bodů
Celkové skóre: 1014:1232

6. TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD „B“

Oddíl odehrál 11 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 2x. ( 1995,2001 )
154 zápasů 94 výher 10 remíz 50 proher 198 bodů
Celkové skóre: 793:581

7. KAVALIER SÁZAVA

Oddíl odehrál 19 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 3x. ( 1978,1979,1980 ). K rozpadu oddílu došlo v roce 1998.
220 zápasů 91 výher 11 remíz 118 proher 193 bodů
Celkové skóre: 683:865

8. TJ SOKOL ČÁSLAV „B“

Oddíl odehrál 15 ročníků.
194 zápasů 85 výher 10 remíz 99 proher 180 bodů
Celkové skóre: 860:902

9. VTJ ÚDER ČÁSLAV „B“

Oddíl odehrál 17 ročníků. K rozpadu oddílu došlo v roce 1994 a nyní působí pod hlavičkou TJ Sokol Čáslav.
190 zápasů 72 výher 12 remíz 106 proher 156 bodů
Celkové skóre: 547:750

10. VTJ ÚDER ČÁSLAV „C“

Oddíl odehrál 11 ročníků. K rozpadu oddílu došlo v roce 1990 a nyní působí pod
hlavičkou TJ Sokol Čáslav.
130 zápasů 47 výher 8 remíz 75 proher 102 bodů
Celkové skóre : 368:520

11. NK, TJ KOSMOS ČÁSLAV „B“

Oddíl odehrál 10 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 1x a to v roce 1992. Oddíl se rozpadl v roce 1993 a nyní působí pod hlavičkou TJ Sokol Čáslav.
116 zápasů 49 výher 3 remízy 64 proher 101 bodů
Celkové skóre: 406:458

12. NK KERAMOT BRNÍK, SOKOL, NOHEJBAL KOSTELEC n.Č.L./KONOJEDY

Oddíl odehrál 13 ročníků. V roce 1998 se rozpadl a v roce 2003 se objevil pod hlavičkou Sokol Kostelec n. Č.L. V roce 2006 se oddíl opět odmlčel, aby od roku 2007 působí pod hlavičkou Nohejbal a navíc od roku 2010 Konojedy.
169 zápasů 41 výher 10 remíz 118 proher 92 bodů
Celkové skóre: 488:1005

13. TJ CÍRKVICE „A“

Oddíl odehrál 6 ročníků. Přeborníkem OP se stal celkem 2x. ( 2004,2005 ).
82 zápasů 42 výher 7 remíz 33 proher 91 bodů
Celkové skóre: 461:359

14. CHABEŘICE STAR „A“

Oddíl odehrál 7 ročníků a to od roku 2005.
101 zápasů 41 výher 6 remíz 54 proher 88 bodů
Celkové skóre: 383:480        

15. SOKOL UHL. JANOVICE „B“

Oddíl odehrál 7 ročníků. Oddíl se rozpadl v roce 2005, kdy byl ze soutěže vyloučen.
90 zápasů 33 výher 7 remízy 50 proher 73 bodů
Celkové skóre: 387:469

16. TJ SLAVOJ VRDY

Oddíl odehrál 5 ročníků ( 1983 – 1985, 2008, 2009 ).
61 zápasů 32 výher 2 remízy 27 proher 66 bodů
Celkové skóre: 218:171

17. ČSAD, NK SPARTA KUTNÁ HORA „B“

Oddíl odehrál 4 ročníky. Oddíl ukončil svou činnost v roce 2003.
48 zápasů 30 výher 3 remízy 15 proher 63 bodů
Celkové skóre: 288:162

18. ČSAD KOLÍN

Oddíl odehrál 5 ročníků. Přeborníkem OP se stal 1x a to v roce 1976 ( první ročník ).Oddíl se rozpadl v roce 1981.
56 zápasů 26 výher 8 remíz 22 proher 60 bodů
Celkové skóre: 197:141

19. TJ CÍRKVICE „B“

Oddíl odehrál 4 ročníky a to od roku 2008.
61 zápasů 29 výher 1 remíza 31 proher 59 bodů
Celkové skóre: 226:237

20. SOKOL, NOHEJBAL PŘIŠIMASY

Oddíl odehrál 3 ročníky ( 1994,2004,2005 ) .
32 zápasů 25 výher 1 remíz 6 proher 51 bodů
Celkové skóre: 200 : 112

21. SOKOL SENDRAŽICE „B“

Oddíl odehrál 4 ročníky. K rozpadu oddílu došlo v roce 1985.
46 zápasů 20 výher 5 remíz 21 proher 45 bodů
Celkové skóre: 137:129

22. OBCHODNÍ TISKÁRNY KOLÍN

Oddíl odehrál 4 ročníky a zanikl v roce 1985.
48 zápasů 20 výher 5 remíz 23 proher 45 bodů
Celkové skóre: 126:152

23. NK VELKÉ CHVALOVICE

Oddíl odehrál 5 ročníků a to od roku 2009.
65 zápasů 16 výher 3 remízy 46 proher 35 bodů
Celkové skóre: 181:382

24. TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD „C“

Oddíl odehrál 2 ročníky. Oddíl se odmlčel v roce 2003.
32 zápasů 14 výher 1 remíza 17 proher 29 bodů
Celkové skóre: 140:166

25. NOHEJBAL PŘIŠIMASY „B“, SK ÚVALY

Oddíl odehrál jediný ročník ( 2006 ) a jeho hráči si po postupu do KS změnili název na SK Úvaly.
14 zápasů 11 výher 0 remíz 3 prohry 22 bodů
Celkové skóre: 99:41

26. CHABEŘICE STAR „B“

Oddíl odehrál 3 ročníky ( 2008, 2009, 2010 ).
51 zápasů 11 výher 0 remíz 40 proher 22 bodů
Celkové skóre: 117:240

27. SPOJE KOLÍN

Oddíl odehrál jediný ročník ( 1976 ) a hned v následujícím roce zanikl.
14 zápasů 8 výher 3 remízy 3 prohry 19 bodů
Celkové skóre: 42:32

28. NK KRAKOVANY/RADOVESNICE II

Oddíl odehrál 5 ročníků a to od roku 2009.
67 zápasů 6 výher 2 remízy 59 proher 14 bodů
Celkové skóre: 118:459

29. V a K ČÁSLAV

Oddíl odehrál 4 ročníky a zanikl v roce 1984.
38 zápasů 3 výhry 0 remíz 35 proher 6 bodů
Celkové skóre : 33:185

30. TJ SOKOL ČÁSLAV „C“

Oddíl odehrál jediný ročník ( 2002 ).
18 zápasů 2 výhry 0 remíz 16 proher 4 body
Celkové skóre : 48:132

31. SOKOL PŘISTOUPÍM

Oddíl odehrál 1 ročník ( 2000 ) a zanikl v následujícím roce.
10 zápasů 0 výher 0 remíz 10 proher 0 bodů
Celkové skóre : 1:89

32. SSM VINAŘE

Oddíl odehrál 1 ročník ( 1976 - první ) a v následujícím roce zanikl.
14 zápasů 0 výher 0 remíz 14 proher 0 bodů
Celkové skóre : 0:84

33. NOHEJBAL ÚVALY

Oddíl odehrál jediný ročník ( 2006 ).
14 zápasů 0 výher 0 remíz 14 proher 0 bodů
Celkové skóre : 2:138

JEDNORÁZOVÉ PŘEBORY

Vítězové OP dvojic :
9 x TJ Kosmos, Sokol Čáslav
8 x Sokol Sendražice
3 x Sparta Kutná Hora
  TJ Slavoj Český Brod
  TJ Jiskra Zruč n. S.
2 x VTJ Čáslav
  Sokol Uhl. Janovice
  TJ Církvice
  Nohejbal Kostelec n.Č.l./Konojedy
1x Kavalier Sázava
  OTK Kolín
  ČSAD Kolín
  TJ Slavoj Vrdy
Vítězové OP trojic :
12 x TJ Kosmos, Sokol Čáslav
5 x Sokol Sendražice
  TJ Jiskra Zruč n.S.
3 x Kavalier Sázava
  Sparta Kutná Hora
2 x VTJ Čáslav
  Sokol Uhl. Janovice
  Nohejbal Přišimasy
  TJ Církvice
1 x TJ Slavoj Český Brod
  Nohejbal Kostelec n.Č.l./Konojedy
Vítězové OP Jednotlivců :
7 x TJ Slavoj Český Brod
2 x TJ Církvice
1 x TJ Sokol Čáslav
  Sparta Kutná Hora
  Chabeřice Star
Vítězové OP Dorostu :
1983 OP-2 TJ Kosmos Čáslav  
  OP-3 TJ Kosmos Čáslav  
1984 OP-2 Sokol Sendražice  
  OP-3 Sokol Sendražice  
1987 OP-2 ČSAD Kutná Hora  
1988 OP-2 Kavalier Sázava  
2002 OP-2 TJ Sokol Čáslav  
  OP-3 TJ Sokol Čáslav  
2003 OP-2 TJ Sokol Čáslav  
  OP-3 TJ Sokol Čáslav  
2004 OP-2 TJ Sokol Čáslav  
2008 OP-2 TJ Slavoj Vrdy  
  OP-3 TJ Slavoj Vrdy  
2009 OP-3 TJ Slavoj Vrdy/Chabeřice Star – smíšená  
  OP-2 Chabeřice Star  
2010 OP-3 Chabeřice Star  
  OP-2 Chabeřice Star  
2011 OP-3 Chabeřice Star  
  OP-2 Chabeřice Star  
Vítězové OP Žáků:
2000 OP-2 TJ Slavoj Český Brod
  OP-3 TJ Slavoj Český Brod
2001 OP-2 TJ Sokol Čáslav
  OP-3 TJ Sokol Čáslav
2002 OP-2 TJ Sokol Čáslav
  OP-3 TJ Sokol Čáslav
2003 OP-2 Sokol Uhl. Janovice
  OP-3 Sokol Uhl. Janovice
2004 OP-2 Sokol Uhl.Janovice
  OP-3 Sokol Uhl.Janovice
2005 OP-2 Sokol Uhl.Janovice
  OP-3 Sokol Uhl.Janovice
2006 OP-2 TJ Sokol Čáslav
  OP-3 TJ Sokol Čáslav
2007 OP-2 Chabeřice Star
  OP-3 Chabeřice Star
2008 OP-J TJ Slavoj Vrdy
2009 OP-2 Chabeřice Star/TJ Slavoj Vrdy – smíšená
2010 OP-J Chabeřice Star
2011 OP-2 TJ Slavoj Vrdy
  OP-3 TJ Církvice/TJ Slavoj Vrdy - smíšená
Vítězové OP dvojic veteránů:
8 x ČSAD, NK Sparta Kutná Hora
6 x TJ Sokol Čáslav
5 x VTJ Čáslav
3 x SK Úvaly
2 x TJ Jiskra Zruč n. S.
1 x NK Keramot Brník
  Kavalier Sázava
Vítězové OP trojic veteránů:
9 x TJ Sokol Čáslav
7 x ČSAD, NK Sparta Kutná Hora
5 x VTJ Čáslav
3 x NK Keramot Brník/ Nohejbal Konojedy
1 x TJ Jiskra Zruč n. S.
  Kavalier Sázava
  ČSAD Kolín
  SK Úvaly/SK Vavřinec – smíšená

SOUTĚŽ GRAND - PRIX

Přehled je veden od roku 1984.

Dosavadní vítězové soutěže GRAND – PRIX ( NEJVŠESTRANNĚJŠÍ HRÁČ ):
Ročník Jméno a příjmení Oddíl Počet bodů
1984 Miloslav KOLEMBÁŘ ( Kosmos Čáslav ) 148 bodů
1985 Karel WEBER ( Sokol Sendražice ) 170 bodů
1986 Miroslav TICHÝ ( Kosmos Čáslav ) 78 bodů
  Petr TĚŠINA ( Kosmos Čáslav ) 78 bodů
1987 Ivan MAREK ( Kosmos Čáslav ) 233 bodů
1988 Ivan MAREK ( Kosmos Čáslav ) 221 bodů
1989 Jan POLÁK ( Kosmos Čáslav ) 211 bodů
1990 Ivan MAREK ( Kosmos Čáslav ) 205 bodů
1991 Miroslav RUMPLI ( Sparta Kutná Hora ) 58 bodů
1992 Tomáš VACKA ( Sokol Uhl. Janovice ) 132 bodů
1993 František BÁLEK ml. ( Sokol Uhl. Janovice ) 138 bodů
1994 Jiří RUMAN ( Sokol Přišimasy ) 82 bodů
1995 Zdeněk SEDLÁČEK ( TJ Slavoj Český Brod ) 118 bodů
1996 František BÁLEK ml. ( Sokol Uhl. Janovice ) 141 bodů
1997 Marián GONDA ( TJ Sokol Čáslav ) 83 bodů
1998 Jiří CIDLINSKÝ ( Sokol Sendražice ) 127 bodů
1999 Milan DLOUHÝ ( Sokol Sendražice ) 139 bodů
2000 Milan DLOUHÝ ( Sokol Sendražice ) 121 bodů
2001 Martin PINKAS ( Sokol Sendražice ) 149 bodů
2002 Martin PINKAS ( Sokol Sendražice ) 212 bodů
2003 Peter RACKOVSKÝ ( TJ Sokol Čáslav ) 262 bodů
2004 Josef LACZKO ( TJ Církvice ) 154 bodů
2005 Richard LACZKO ( TJ Církvice ) 168 bodů
2006 Pavel NĚMEC ( Sparta Kutná Hora ) 188 bodů
2007 Peter RACKOVSKÝ ( TJ Sokol Čáslav ) 164 bodů
2008 Jan KRÁL ml. ( TJ Jiskra Zruč n.S. ) 228 bodů
2009 Peter RACKOVSKÝ ( TJ Sokol Čáslav ) 253 bodů
2010 Josef BÍLEK ( Nohejbal Kostelec n.Č.l./Konojedy ) 321 bodů
2011 Milan ZÁVORKA ml. ( Chabeřice Star ) 231 bodů
2012 Jan HYKEL ( TJ Sokol Čáslav ) 156 bodů
2013 Jan DOUBRAVA ( TJ Jiskra Zruč n.S. ) 152 bodů

Celkem ve 30 ročnících bodovalo 614 hráčů!

*Aktivní registrovaní hráči.

CELKOVÝ PŘEHLED SOUTĚŽE GRAND - PRIX
1. Rackovský Peter* Čáslav 2581 23
2. Rebhán Zdeněk* Zruč n.S. 2486 30 !
3. Koutný Petr* Čáslav 2361 24
4. Král Jan st.* Zruč n. S., Chabeřice 1987 29 !
5. Němec Pavel* Kutná Hora 1836 22
6. Marek Ivan Čáslav 1755 20
7. Tichý Miroslav Čáslav 1667 19
8. Kristín Roman* Zruč n. S.,Čáslav 1566 23
9. Hykel Jiří Čáslav 1505 23
10. Málek Jindřich Zruč n. S. 1317 17
11. Havel Josef* Čáslav 1316 27
12. Laczko Richard* Církvice 1314 12
13. Gonda Marián Čáslav 1231 20
14. Klimeš Petr Čáslav 1216 27
15. Polák Jan Čáslav 1163 21
16. Pinkas Martin Sendražice 1154 11
17. Škarka Jan st. Čáslav,Zruč n. S.,K.Hora 1117 19
18. Bílek Josef* Kostelec/Konojedy 1074 7
19. Bálek František ml.* Vavřinec,U.Janovice,Č.Brod 1060 20
20. Vokáč Jan st.* Český Brod 1008 12
21. Cidlinský Josef Sendražice 998 14
22. Škarka David* Kutná Hora 986 13
23. Král Jan ml.* Zruč n.S. 956 14
24. Škarka Jan ml.* Kutná Hora 945 12
25. Dlouhý Milan Sendražice 942 12
26. Filip Karel* Čáslav, Vrdy 927 14
27. Doubrava Jan* Zruč n. S. 900 12
28. Gregor Petr* Sázava,K.Hora,U.Janovice,Vavřinec,Úvaly 899 17
29. Laczko Josef* Církvice 886 12
30. Procházka Matěj* Církvice, K. Hora 881 11
31. Kotek Luděk* Zruč n. S. 852 17
32. Výborný Ondřej Sendražice 837 10
33. Vach Miloslav* U.Janovice,Vavřinec 836 15
34. Fritscher Tomáš* Čáslav,K.Hora,Krakovany 823 15
35. Těšina Petr Čáslav 815 10
36. Závorka Milan ml.* Chabeřice 800 8
37. Plašil Zdeněk* Církvice, K. Hora 771 11
38. Havránek Jan* Čáslav,Vrdy 770 10
39. Němec Tomáš Kutná Hora 770 11
40. Coněk Petr st.* U.Janovice,Vavřinec 765 15
41 Hnilica Josef* U.Janovice,Vavřinec 761 17
42. Růžička Karel Kutná Hora 733 8
43. Cidlinský Jiří Sendražice 732 8
44. Konvalinka Jiří ml.* U.Janovice,Vavřinec 726 13
45. Hron Karel* Čáslav,K.Hora 717 21
46. Flaks Lukáš* Kutná Hora,Církvice 716 8
47. Kratochvíl Petr* Kostelec/Konojedy 709 10
48. Hykel Jan* Čáslav 699 9
49. Ďurana Pavel* Čáslav 689 16
50. Tvrdý Zdeněk Kutná Hora 687 7
51. Frank Radek* Církvice,K.Hora 678 9
52. Vacka Tomáš U.Janovice,K.Hora,Vavřinec 654 12
53. Janda Jaroslav st.* Chaběřice 651 9
54. Janda Patrik* Chabeřice 646 7
55. Marek Vladimír Čáslav 645 10
56. Gerhart Zdeněk st. Sázava,U.Janovice 623 9
57. Antoš Jaroslav Čáslav 620 7
58. Král Zbyněk* Zruč n. S. 611 21
59. Horák Pavel Sendražice 605 8
60. Šťastný Jakub* Chabeřice 571 7
61. Syrový Václav* Církvice, K.Hora 570 9
62. Havel Milan* Český Brod,Úvaly,Přišimasy „B“ 562 12
63. Lilek Jiří Čáslav 556 12
64. Kloss Jan* Český Brod,Úvaly,Přišimasy „B“ 535 12
65. Pössnicker Tomáš* Chabeřice,Č.Brod 560 9
66. Čihák Jaroslav* Brník,Kostelec,Přišimasy“B“ 534 9
67. Žatečka Václav ml.* Čáslav,Krakovany 529 12
68. Havel František Zruč n. S. 519 8
69. Rezner Tomáš* U.Janovice,Vavřinec 516 11
70. Hahn Radek Český Brod 510 7
71. Vavřina Jan* Kluky,Vrdy 505 7
72. Krupka Luboš Zruč n. S. 505 9
73. Kolembář Miloslav Čáslav 498 9
74. Čermák Jan st.* Český Brod,Úvaly,Přišimasy“B“ 479 10
75. Slezák Ladislav st. Čáslav 476 12
76. Vedral Marek* Český Brod 468 7
77. Štěpař Ladislav st.* Sendražice, K.Hora, Krakovany 466 12
78. Coubal Jiří U.Janovice 466 13
79. Kotyza Ladislav Kutná Hora 465 14
80. Vilímovský Vladimír* Zruč n. S. 465 18
81. Polák Pavel* Úvaly,Český Brod,Přišimasy 464 12
82. Weber Karel Sendražice 461 4
83. Lebeda Jindřich Čáslav 445 10
84. Houra Miloš Čáslav 433 14
85. Kutílek Miloš* Církvice 432 6
86. Havránek Miroslav* Čáslav, Vrdy 429 10
87. Sedláček Zdeněk Český Brod 414 7
88. Laube Roman U.Janovice 414 10
89. Stibůrek Miloslav Čáslav 408 7
90. Tesárek Vladimír* Kutná Hora, Církvice 397 13
91. Mikovec Tomáš* Velké Chvalovice 389 5
92. Sýkora Jan* Český Brod 382 8
93. Kupka Pavel Čáslav 382 11
94. Kovařík Jiří Sendražice 379 6
95. Jiruš František U.Janovice 375 8
96. Zinek Jiří* Kutná Hora 375 10
97. Křeček Tomáš U.Janovice,Vavřinec 371 7
98. Kubek Ján* Kutná Hora 370 5
99. Závorka Milan st.* Chabeřice 363 8
100. Valouch Martin Zruč n. S. 360 8
101. Keřka Zbyněk Český Brod,Přišimasy „B“ 356 7
102. Žatečka Václav st. Čáslav 351 13
103. Křeček Petr U.Janovice,Vavřinec 346 8
104. Ondruš Vladimír Čáslav 343 15
105. Černohorský Jaroslav Kutná Hora,Církvice 338 6
106. Coubal Stanislav st. U.Janovice 336 15
107. Režný Josef Sázava 332 6
108. Radoměřský Jan Kutná Hora 330 9
109. Exner Libor* Zruč n. S. 330 12
110. Fertö Milan Zruč n. S. 327 13
111. Holý Václav* Církvice, K.Hora 323 9
112. Jiruš Jan Sendražice,U.Janovice 320 7
113. Černý Jiří Sázava 311 6
114. Vobořil Ladislav* Přišimasy 307 6
115. Jursík Josef Čáslav 306 7
116. Janík Martin* Český Brod 297 8
117. Volenec Jiří* Církvice 289 6
118. Skaličan Dušan Čáslav 289 9
119. Trávníček Tomáš U.Janovice 285 7
120. Strouhal Oldřich Čáslav 283 6
121. Vávra Tomáš Český Brod 277 7
122. Bálek František st. U.Janovice 276 12
123. Jeništa Petr* Chabeřice 271 8
124. Všetečka Květoslav Čáslav 269 7
125. Janeba Lukáš* Velké Chvalovice 267 5
126. Štěpina Radek* Čáslav 267 8
127. Málek František* Brník, Kostelec/Konojedy 262 14
128. Kolínský Luboš Sendražice 247 5
129. Burger Jiří Sázava 246 7
130. Němeček Václav* Přišimasy 244 8
131. Sátra Václav* Chabeřice 240 8
132. Žilka Jan* Čáslav 239 3
133. Flaschbart Gustáv Sendražice 238 5
134. Slezák Ladislav ml. Čáslav,Vrdy 235 7
135. Jiruš Ladislav U.Janovice 235 8
136. Kozák Lukáš Kostelec/Konojedy 234 1
137. Jelen Tomáš* Český Brod,Přišimasy 229 8
138. Cmíral Jan Český Brod 226 3
139. Fott Michal Český Brod 219 5
140. Matlas Karel Sendražice 217 10
141. Kovář Václav* Úvaly,Kostelec 216 7
142. Kašpar Jan Český Brod 206 2
143. Šperlík Daniel* Kostelec/Konojedy 203 4
144. Ježdík Pavel Kostelec/Konojedy 201 3
145. Strniště Pavel ml. Sendražice 200 2
146. Macoun Michal* Čáslav 196 4
147. Staněk Bohuslav* Zruč n. S. 195 11
148. Rezner Luboš U.Janovice 194 5
149. Karel Dušan Kostelec 191 2
150. Němec Michal* Čáslav 187 2
151. Kašpar Jiří Český Brod 185 2
152. Bros Jiří U.Janovice 183 7
153. Starec Milan Kostelec,Přišimasy“B“,Úvaly 181 7
154. Bálek Ondřej* Vavřinec 180 3
155. Pokorný Miroslav* Kostelec n.Č.l. 178 2
156. Janoušek Martin U.Janovice,Vavřinec 177 6
157. Hejčl Jan Čáslav 176 4
158. Skalák Miroslav Český Brod 172 2
159. Faltys Miroslav Církvice 171 3
160. Znamenáček Petr Kostelec/Konojedy 163 3
161. Kožený Tomáš* Vrdy, Čáslav 163 6
162. Růžička Aleš Sázava,U.Janovice 162 8
163. Kvapil Luděk Zruč n. S.,Chabeřice 161 8
164. Ruman Jiří Přišimasy 160 4
165. Sedláček Pavel Český Brod 159 2
166. Klofáč Aleš* Zruč n.S. 155 5
167. Jelínek Antonín* Chaběřice 155 10
168. Dynda Karel Zruč n. S. 154 3
169. Novák Radek U.Janovice 154 5
170. Čermák Jan ml.* Přišimasy „B“,Úvaly 154 6
171. Josef Jelínek* Církvice,k. Hora 153 3
172. Rebhán Miroslav Zruč n. S.,K.Hora 153 13
173. Vorlický Jaroslav Č.Brod,Kostelec 152 5
174. Kuchar Evžen Čáslav 149 3
175. Kvapil Zdeněk Český Brod,Úvaly,Přišimasy“B“ 149 7
176. Gaľa Luděk Čáslav 145 4
177. Kohel Pavel Sendražice 144 3
178. Čábelka Martin* Velké Chvalovice 144 5
179. Peroutka Josef Chabeřice 142 7
180. Trojan Karel Čáslav 140 8
181. Uhlíř Michal* Církvice 137 6
182. Trojan Pavel Sázava 136 3
183. Mořický Martin Zruč n. S.,Vrdy 136 5
184. Čachotský Rostislav* Církvice 134 5
185. Čermák Miroslav* Český Brod,Přišimasy“B“ 133 7
186. Hájek Libor* Kutná Hora 132 3
187. Štěpař Ladislav ml. Sendražice 129 3
189. Mátal Václav Čáslav 128 5
190. Brnoliak Josef* Přišimasy 126 5
191. Novák Vladimír Sázava 125 3
192.-193. Konvalinka Jiří st. U.Janovice 125 5
  Daněk Michal* Přišimasy 125 5
194.-195. Ruman Antonín* Přišimasy 125 7
  Rehák Jan Kolín 125 7
196. Konvalinka Jaroslav U.Janovice 125 8
197. Rezner Josef* U.Janovice, Vavřinec 124 6
198. Stibor Miloš Kolín 123 6
199. Schreiber Jan* Čáslav,Vrdy 123 7
200. Veselý Václav Český Brod 122 3
201. Šmejkal Jiří Brník,Kostelec,Č.Brod“B“ 121 8
202. Kloud Marek* Církvice 120 6
203. Březina Petr* Čáslav 120 8
204. Žák Jiří Sázava 119 3
204. Ďurana Martin* Čáslav 119 9
205. Veselý Vladimír Český Brod 118 2
206 Vaněk Daniel* Čáslav 117 3
207. Liebelt Michal* Český Brod,Přišimasy 114 4
208. Ondra Roman* Velké Chvalovice 114 5
209. Líbal Josef* Český Brod 112 5
210. Dostál Václav* Krakovany/Radovesnice II 110 5
211. Rumpli Miroslav Kutná Hora 108 2
212. Slezák Milan Čáslav 106 9
213. Dlouhý Zdeněk Čáslav 105 3
214. Košík Andrej Čáslav 104 2
215. Klčo Vladimír Čáslav 104 4
216. Pivoňka Martin U.Janovice,Ledečko 104 6
217. Radil Jaroslav Březí,Církvice 103 6
218. Eger Vratislav Čáslav 102 5
219. Rozsypal Jiří Čáslav 101 5
220. Vokáč Jan ml.* Český Brod 100 3
221. Thomson Petr U.Janovice,Ledečko 99 4
222. Malec Milan Zruč n. S. 99 8
223. Chejn Petr st. Kostelec 98 2
224. Buřvalová Iva Vrdy 96 3
225. Stiburek Tomáš Vrdy 96 4
226. Kubera Roman Církvice 93 2
227. David Haváček* Kostelec/ Konojedy 91 1
228. Franc Jiří Český Brod 91 3
229. Hornát Karel Zruč n. S. 91 4
230. Novák Petr Sázava 88 3
231. Tůma Petr Český Brod „B“ 87 3
232. Míka Radoslav Sázava 87 5
233. Havlíček Slavomír Český Brod 85 3
234. Růžek Ivo U.Janovice,Ledečko 85 4
235. Žatečka Milan Čáslav 85 5
236. Bačkora Jiří Český Brod „B“ 84 2
237. Trávníček Jaroslav U.Janovice 83 6
238. Dlouhý Slavomír Chabeřice 81 4
239. Holý Jiří Církvice 80 3
240. Štembera Petr Kostelec n.Č.l. 79 1
241. Sobota Josef Zruč n. S. 79 3
242. Malina Josef Čáslav 79 5
243. Varga Jan Čáslav 78 6
244. Černý Štěpán* Čáslav 77 5
245. Šmejkal František* Brník,Kostelec 77 11
246. Voráček Pavel Čáslav 74 3
247.-248. Novotný Jaroslav Čáslav 73 2
  Fofoňka Vít Vrdy 73 2
249. Seemann Josef Sázava 73 3
250. Švehla Pavel Sázava 73 4
251.-252. Bank Jan Sázava 70 3
  Jílek Antonín* Církvice 70 3
253. Zajíc Jan Sázava 70 4
254. Dostál Pavel* Krakovany/Radovesnice II 70 5
255. Sýkora Jakub Český Brod 68 4
256. Buchar Zdeněk U.Janovice 67 6
257. Fritscher David* Kutná Hora,Krakovany 66 5
258. Vichera Petr* Kostelec 66 7
259. Musil Jaroslav Čáslav 65 2
260. Pettinger ( Stárek ) Vojtěch Kutná Hora 64 2
261.-262. Červenka Lukáš Český Brod 64 4
  Sklenár Martin Vavřinec 64 4
263. Novotný Josef* Krakovany/Radovesnice II 64 5
264. Zwiržina Milan Čáslav 63 1
265. Hejduk Jiří Čáslav 62 2
266.-267. Kühn Luděk Sendražice 62 5
  Sodoma Viktor* Krakovany/Radovesnice II 62 5
268. Hanula Eduard* Zruč n. S.,K.Hora 61 2
269. Katuščák Viktor Čáslav 60 2
270. Vokáčová Lucie ml.* Český Brod 60 3
271. Dárius Tomáš Čáslav 60 7
272. Chuchla Roman Český Brod 59 4
273.-274. Vajs Jiří Čáslav 58 1
  Vošický Karel Čáslav 58 1
275. Kutílek Jan Brník 58 3
276.-277. Stárek Karel Čáslav 58 5
  Hroch Jiří U.Janovice 58 5
278.-279. Piška Pavel Čáslav 56 2
  Beran Daniel Církvice 56 2
280.-281. Kristín Roman ml. Čáslav 56 4
  Ondra Martin* Velké Chvalovice 56 4
282.-283. Kořínek Martin Čáslav 55 2
  Šedivý Václav Sázava 55 2
284. Štěpán Rudolf Sendražice 53 3
285.-286. Luka Jaroslav Sendražice 52 2
  Mrázek Jakub Český Brod „B“ 52 2
287. Coněk Petr ml. U.Janovice 52 4
288.-289. Vilt Milan Církvice 52 5
  Scháněl Josef* Krakovany/Radovesnice II 52 5
290. Havránek Jiří Církvice 50 2
291.-292. Symerský David* Český Brod 50 3
  Rob Karel Kostelec 50 3
293.-294. Špinka Jaroslav Sendražice 50 4
  Pošíval Michal* Velké Chvalovice 50 4
295.-296. Hranka Emil Čáslav 49 2
  Kopiště Milan Sendražice 49 2
297.-298. Koula Pavel Český Brod 48 1
  Kozler Jiří Přišimasy 48 1
299.-300. Pupík Petr Čáslav 48 2
299.-300. Hosa Robert Církvice 48 2
301. Lucie Fišerová* Český Brod 47 3
302. Tvrdík Petr st. Chaběřice 47 6
303. Jurčík Jaroslav Čáslav 46 1
304. Vodička Jan Brník, Přišimasy 46 3
305.-306. Ryšavý Jaroslav Čáslav 45 1
  Chrpa František Kostelec n.Č.l. 45 1
307. Pačes Jiří Přišimasy 45 2
308.-309. Puskás Jan Čáslav 45 3
  Mysliveček Milan* Úvaly, Č.Brod 45 3
310.-312. Švenka Rudolf Čáslav 44 2
  Paroubek Michal Sendražice 44 2
  Ešner David* Český Brod 44 2
313. Drška Václav Velké Chvalovice 44 3
314. Václav Ptáček* Vavřinec 43 1
315. Richter Martin Sendražice 43 2
316. Coubal Stanislav ml.* U.Janovice, Vavřinec 43 3
317. Bačkora Josef Český Brod 42 1
318. Steklý Marek Krakovany/Radovesnice II 42 2
319. Sandholz Miroslav* Krakovany/Radovesnice II 42 5
320.-321. Janouš Martin Čáslav 41 2
  Novák Petr Vrdy 41 2
322. Kadleček Daniel Zruč n. S. 41 5
323. Verner Petr U.Janovice 40 2
324. Veselý Rostislav* Velké Chvalovice 40 3
325. Blažíček Jaroslav Zruč n. S. 40 4
326. Šváb Vojtěch Církvice 39 2
327. Venc Petr Církvice 38 1
328.-330. Vítek Dominik Vrdy 38 2
  Duben Ondřej Vrdy 38 2
  Kazatel Jaromír* Zruč n.S. 38 2
331. Zuckerstein Olaf Kostelec n.Č.l. 37 1
332.-333. Šimočko Pavel Čáslav 37 2
  Kvapil Petr Zruč n. S. 37 2
334.-336. Matěj Petr Čáslav 36 2
  Chuchlová Český Brod 36 2
  Ulman Petr Velké Chvalovice 36 2
337. Kunta Petr Zruč n. S. 36 4
338. Šimáček Jan Český Brod 35 2
339. Lajsek Stanislav Kutná Hora 35 3
340. Marek Ivo Čáslav 35 4
341. Tuček Radek Čáslav 34 1
342.-343. Pukša Tibor Kutná Hora 34 3
  Brabec Zdeněk Zruč n. S. 34 3
344. Janovský Jan Sendražice 33 1
345. Havránek Jakub* Čáslav 33 2
346. Vavřina Lukáš* Vrdy 33 3
347. Martinec Jaroslav* Velké Chvalovice 33 4
348. Liebelt Lukáš Přišimasy 32 2
349.-350. Průšvic Pavel Čáslav 32 3
  Brož Adam* Církvice 32 3
351. Tomíšek Petr Kutná Hora 31 1
352. Hejný Pavel Čáslav 31 2
353. Fródl Ladislav Zruč n. S. 31 3
354. Brož Karel Církvice 31 5
355.-356. Kotyza Roman Přišimasy 30 1
  Linhart Karel Přišimasy“B“ 30 1
357. Kukal Tomáš Sendražice 30 2
358. Dušek Petr Církvice 30 3
359. Bašti Tomáš Sendražice 29 1
360. Perutka Jan Čáslav 29 2
361. Kouřil Milan Čáslav 29 3
362.-364. Jan Polák ml.* Čáslav 28 1
  Pála Jan Český Brod 28 1
  Přibyl Stanislav Sázava 28 1
365. Rusnák Bohumil Čáslav 28 2
366.-368. Jeřábek Martin Kutná Hora 27 1
  Vobořil Petr Přišimasy 27 1
  Vízner Pavel Čáslav,Vrdy 27 1
369. Malyjurek Aleš* Církvice 27 3
370. Jurka Zdeněk Čáslav 27 4
371.-373. Krysl Karel Čáslav 26 2
  Vlasák Marek U.Janovice 26 2
  Chejn Ondřej Kostelec 26 2
374. Pejša Martin Zruč n. S. 26 3
375. Procházka Jiří Zruč n. S. 26 4
376. Slepička Josef* Krakovany/Radovesnice II 26 5
377. Cyrus Ladislav Sendražice 25 1
378. Kryštof Bernard Kutná Hora 24 1
379.-380. Suchý Zdeněk Český Brod „B“ 24 2
  Veselý Miloš Kutná Hora 24 2
381.-382. Ložek Dušan Český Brod 24 3
  Janda Jaroslav ml. Chabeřice 24 3
383. Weiss Gustáv Čáslav 23 1
384. Klofáč Petr* Zruč n.S. 23 2
385.-390. Míšek Roman Čáslav 22 1
  Gažo Lubomír Čáslav 22 1
  Vávra Václav Čáslav 22 1
  Staněk Jan Čáslav 22 1
  Rejhon Josef Sázava 22 1
  Ptáček Jiří Úvaly 22 1
391.-392. Lichtenberk Milan Čáslav 22 2
  Marval Jan Velké Chvalovice 22 2
393. Ondra Zdeněk* Velké Chvalovice 22 3
394.-396. Tvrdík Michal Čáslav 21 1
  Šóbr Milan Čáslav 21 1
  Zetka Václav Čáslav 21 1
397.-398. Pekárek Richard Čáslav 21 2
397.-398. Žatečka Ladislav Čáslav 21 2
399. Peller Ladislav Kostelec 21 5
400.-404. Hahn Roman Český Brod 20 1
  Šrubař Jindřich Český Brod 20 1
  Moravec Josef Český Brod 20 1
  Dohanič Roman Kutná Hora 20 1
  Šlapák Jaroslav Sendražice 20 1
405.-407. Macho Miroslav Sázava 20 2
  Tůma Michal Sendražice 20 2
  Hurda Matěj Vrdy 20 2
408. Portl Petr Kluky,K.Hora 20 3
409.-412. Bláhová Český Brod 19 1
  Breburda Milan Český Brod 19 1
  Baštík Josef Čáslav 19 1
  Kadák Jan Čáslav 19 1
413.-414. Bureš Pavel Čáslav 19 2
  Novotný Miloš Brník 19 2
415.-418. Zachariáš Jan Čáslav 18 1
  Houser Tomáš Čáslav 18 1
  Gábriš Jaroslav Čáslav 18 1
  Nálezinek Tomáš Čáslav 18 1
419.-421. Chalupa Kamil Čáslav 18 2
  Klouda Jiří Brník 18 2
  Kupka Tomáš Sázava 18 2
422. Drahozál David Čáslav 18 3
423. Zavadil Miroslav* Krakovany/Radovesnice II 18 4
424. Jelínek Vladimír Církvice 17 2
425. Bělský Michal Vrdy 17 3
426. Papp Stanislav Čáslav 17 4
427. Kučera Miroslav Čáslav 16 1
428. Petrásek František Vavřinec 16 2
429. Kozel Miroslav Čáslav 16 3
430.-431. Hendrych Milan Kutná Hora 15 1
  Mourek Milan Přišimasy 15 1
432. Endrst Pavel Sázava 15 2
433.-437. Jouza Ondřej Zruč n. S. 14 1
  Moravec Vladimír Český Brod 14 1
  Verner Vojta U.Janovice 14 1
  Šikl David Český Brod 14 1
  Filip Jakub Vrdy 14 1
438. Rejhon Jakub U.Janovice 14 2
439.-441. Fík Luboš Čáslav 13 1
  Kočenda Jan Čáslav 13 1
  Křenek Václav Čáslav 13 1
442. Hába Ladislav Kolín 13 2
443. Hudec Milan Čáslav 13 3
444.-451. Michal Říčan* Vrdy 12 1
  Dám Jiří Čáslav 12 1
  Polman Jiří Čáslav 12 1
444.-451. Štefek Roman Čáslav 12 1
  Novák Adam Církvice 12 1
  Šindelář Jiří Vrdy 12 1
  Berger Ondřej Český Brod 12 1
  Kvasil Jiří Církvice 12 1
452. Houška Pavel Čáslav 12 2
453. Řáda Jan Čáslav 12 3
454.-457. Líbal Marek* Vrdy 11 1
  Pikal Petr* Vrdy 11 1
  Kieler, Roman* Vavřinec 11 1
  Černohorský David Církvice 11 1
458. Cibulková* Český Brod 11 2
459. Studnička Jaroslav Zruč n.S. 11 3
460.-472. Chejn Petr ml. Kostelec 10 1
  Kružík Luboš Zruč n.S. 10 1
  Valouch Karel Zruč n.S. 10 1
  Majer Milan Český Brod 10 1
  Blažek Petr Český Brod 10 1
  Tvrdík Luboš Chabeřice 10 1
  Bálek Zdeněk U.Janovice 10 1
  Kačerovský Ondřej U.Janovice 10 1
  Čerňanský Petr Sendražice 10 1
  Dušek Josef Vrdy 10 1
  Strnad Jaromír Čáslav 10 1
  Osztatní Ladislav Čáslav 10 1
  Osztatní Martin Čáslav 10 1
473.-480. Siváček Roman Kluky,K.Hora 10 2
  Kurcza Ondřej Kluky,K.Hora 10 2
  Vokáčová Lucie st. Český Brod 10 2
  Šípoš Robert Zruč n. S. 10 2
  Beneš František Český Brod 10 2
  Klimeš Jan Čáslav 10 2
  Kodeš Tomáš Čáslav 10 2
  Ryšavka Jiří Kolín 10 2
481. Edr Josef Chabeřice 10 4
482.-484. Nekvinda Miroslav Čáslav 9 1
  Čáp Zdeněk Sendražice 9 1
  Trunec Josef K.Hora,Kluky 9 1
485.-486. Portl Václav Kluky,K.Hora 9 2
  Kaňka Petr Vrdy 9 2
487.-491. Černohlávek Jakub Církvice 8 1
  Tůma Marek Sendražice 8 1
  Malý Martin Sendražice 8 1
  Oupický Jiří Čáslav 8 1
  Pláček Rudolf Přišimasy „B“ 8 1
492. Havránek Jiří Vrdy 8 2
493. Málek Vlastimil Brník,Kostelec 8 3
494. Dřízhal Václav* Velké Chvalovice 8 4
495.-502. Strniště Pavel Sendražice 7 1
495.-502. Vacek Milan Kutná Hora 7 1
  Skála Petr Brník 7 1
  Houžvička Josef Přistoupím 7 1
  Matějka Jiří Čáslav 7 1
  Dzuba Pavel Čáslav 7 1
  Kononov Ivan Sázava 7 1
  Slepička Josef Vrdy 7 1
503.-504. Gerhart Zdeněk ml. Sázava 7 2
  Vysloužil Miloš Bílý Podolí, Vrdy 7 2
505.-523. Jan Jelínek Krakovany 6 1
  Bukuš Petr Český Brod 6 1
  Tvrdý Josef Nepoměřice 6 1
  Duna Miroslav Nepoměřice 6 1
  Vébr Pavel Kluky 6 1
  Baraňák Jan Kutná Hora 6 1
  Lenk Pavel Kutná Hora 6 1
  Bašek Jindřich Čáslav 6 1
  Novotný Roman Čáslav 6 1
  Kotek Jindřich Zruč n. S. 6 1
  Jelínek Aleš Zruč n. S. 6 1
  Bergman Martin Vrdy 6 1
  Šošolík Petr Český Brod 6 1
  Ložek Štěpán Český Brod 6 1
  Budský Jaroslav Kostelec 6 1
  Muhr Stanislav Úvaly 6 1
  Jelínek Pavel Úvaly 6 1
  Duben Martin Vrdy 6 1
524.-527. Fíla Miloš* Čáslav 6 2
  Svoboda Petr Český Brod 6 2
  Šperlich Jan Český Brod 6 2
  Šindelář Jakub Vrdy 6 2
528.-537. Pivoňka Jaroslav Sázava 5 1
  Gregor Jaromír Sázava 5 1
  Červenková Český Brod 5 1
  Haken Jiří Kolín 5 1
  Žák Daniel Kolín 5 1
  Švengr Jiří Přistoupím 5 1
  Kaše Jaroslav Přistoupím 5 1
  Ujec Aleš Zruč n. S. 5 1
  Loužil Jiří Vrdy 5 1
  Jiránek Petr Vrdy 5 1
538. Drahota Jaroslav Sázava 5 2
539.-540. Skořepa Jakub Kostelec n. Č.l. 5 3
  Křížek Jakub* Církvice 5 3
541.-558. Jindřich Martin Chabeřice 4 1
  Vraný Lukáš Brambory 4 1
  Rus Josef Kolín 4 1
  Franc Jiří Kolín 4 1
541.-558. Jonák Březí 4 1
  Vágner Březí 4 1
  Rajdl Marek Církvice 4 1
  Kratochvíl Martin Církvice 4 1
  Pitař Jaroslav Čáslav 4 1
  Jánošík Ladislav Čáslav 4 1
  Holeček Vladimír Čáslav 4 1
  Novotný František U.Janovice 4 1
  Peterka Jiří Kostelec 4 1
  Vilímovský Ladislav Kozojedy 4 1
  Fencl Jiří Kozojedy 4 1
  Nalezinek Tomáš Vrdy 4 1
  Kotrba Pavel Vrdy 4 1
  Horáček David* Český Brod 4 1
  Štěpánek Antonín* Velké Chvalovice 4 2
559.-560. Culka Vítězslav Čáslav 4 2
  Tvrdík Petr ml. Chabeřice 4 2
561. Bogomír Oleg Kostelec n. Č.l. 4 6
562.-572. Vonka Martin Ledečko 3 1
  Filípek ml. Ledečko 3 1
  Hepner Marek Kolín 3 1
  Tomášková Český Brod 3 1
  Bukač Jiří Přišimasy 3 1
  Jinš Aleš Kutná Hora 3 1
  Nagy Jan Čáslav 3 1
  Jedlička Antonín Český Brod 3 1
  Král Jaroslav Sázava 3 1
  Hošic Luděk Zruč n. S. 3 1
  Jendejsek Martin Kutná Hora 3 1
573. Hnilica Jiří U.Janovice 3 2
574.-590. Grad Pavel Březí 2 1
  Macháček Bohumil Březí 2 1
  Koukolíček Jiří Přistoupím 2 1
  Čermák Martin Přistoupím 2 1
  Beran Stanislav Čáslav 2 1
  Kovařík Pavel Brník 2 1
  Beránek Martin Brník 2 1
  Langer Martin Čáslav 2 1
  Pham Ngoc Lam Čáslav 2 1
  Lébl Pavel Přišimasy 2 1
  Michálek Petr Přišimasy 2 1
  Jakubinský Martin Přišimasy 2 1
  Přibyl Petr Kolín 2 1
  Kašpar Jiří Kolín 2 1
  Chadraba Jakub Kolín 2 1
  Fuchs Jindřich Úvaly 2 1
  Šlik Vlastimil Úvaly 2 1
591.-592. Jelínek Tomáš Kolín 2 2
  Vojáček Petr Kostelec 2 2
593.-614. Kolář Antonín Vrdy 1 1
  Kubrycht Jan Kolín 1 1
  Kubrycht Miloš Kolín 1 1
  Blažek Lukáš Velké Chvalovice 1 1
  Filípek st. Ledečko 1 1
  Pospíšil Pavel Kolín 1 1
  Chaloupka Jan Kolín 1 1
  Rácl František Čáslav 1 1
  Ceľuch Dominik Čáslav 1 1
  Mojžíš Ivo Čáslav 1 1
  Ficenec Adam Čáslav 1 1
  Doubrava Ivan Zruč n. S. 1 1
  Houžvička Lukáš Přistoupím 1 1
  Vejvoda Jaroslav Přistoupím 1 1
  Kaninský Vladimír Kolín 1 1
  Šoukal Petr Kostelec 1 1
  Mirovský Michal Kostelec 1 1
  Drahorád Jaroslav Kostelec 1 1
  Chloupý Milan Kostelec 1 1
  Millei Josef Úvaly 1 1
  Fischer Jiří Úvaly 1 1
  Hnilica Jaroslav Vavřinec 1 1

SATELIT

Přehled je veden od roku 2003.

Dosavadní vítězové soutěže SATELIT ( NEJLEPŠÍ TURNAJOVÝ HRÁČ ):
2003 Lukáš FLAKS, Jaroslav ČERNOHORSKÝ ( oba Sparta Kutná Hora )  
2004 David ŠKARKA ( Sparta Kutná Hora )  
2005 Josef LACZKO, Richard LACZKO ( oba TJ Církvice )  
2006 Zdeněk PLAŠIL ( TJ Církvice )  
2007 Pavel NĚMEC, Jan ŠKARKA ml. ( oba Sparta Kutná Hora )  
  Peter RACKOVSKÝ ( TJ Sokol Čáslav )  
2008 Roman KRISTÍN ( TJ Sokol Čáslav )  
2009 Jan HAVRÁNEK, Jan VAVŘINA ( oba TJ Slavoj Vrdy )  
2010 Petr KRATOCHVÍL ( Nohejbal Kostelec n.Č.l./Konojedy )  
2011 Jan DOUBRAVA ( TJ Jiskra Zruč n.S. )  
2012 Milan ZÁVORKA ml. ( Chabeřice Star )  
2013 Milan ZÁVORKA ml., Jakub ŠŤASTNÝ ( Chabeřice Star )