JEDNORÁZOVÉ PŘEBORY

Vítězové OP dvojic :
9 x TJ Kosmos, Sokol Čáslav
8 x Sokol Sendražice
3 x Sparta Kutná Hora
  TJ Slavoj Český Brod
  TJ Jiskra Zruč n. S.
2 x VTJ Čáslav
  Sokol Uhl. Janovice
  TJ Církvice
  Nohejbal Kostelec n.Č.l./Konojedy
1x Kavalier Sázava
  OTK Kolín
  ČSAD Kolín
  TJ Slavoj Vrdy
Vítězové OP trojic :
12 x TJ Kosmos, Sokol Čáslav
5 x Sokol Sendražice
  TJ Jiskra Zruč n.S.
3 x Kavalier Sázava
  Sparta Kutná Hora
2 x VTJ Čáslav
  Sokol Uhl. Janovice
  Nohejbal Přišimasy
  TJ Církvice
1 x TJ Slavoj Český Brod
  Nohejbal Kostelec n.Č.l./Konojedy
Vítězové OP Jednotlivců :
7 x TJ Slavoj Český Brod
2 x TJ Církvice
1 x TJ Sokol Čáslav
  Sparta Kutná Hora
  Chabeřice Star
Vítězové OP Dorostu :
1983 OP-2 TJ Kosmos Čáslav  
  OP-3 TJ Kosmos Čáslav  
1984 OP-2 Sokol Sendražice  
  OP-3 Sokol Sendražice  
1987 OP-2 ČSAD Kutná Hora  
1988 OP-2 Kavalier Sázava  
2002 OP-2 TJ Sokol Čáslav  
  OP-3 TJ Sokol Čáslav  
2003 OP-2 TJ Sokol Čáslav  
  OP-3 TJ Sokol Čáslav  
2004 OP-2 TJ Sokol Čáslav  
2008 OP-2 TJ Slavoj Vrdy  
  OP-3 TJ Slavoj Vrdy  
2009 OP-3 TJ Slavoj Vrdy/Chabeřice Star – smíšená  
  OP-2 Chabeřice Star  
2010 OP-3 Chabeřice Star  
  OP-2 Chabeřice Star  
2011 OP-3 Chabeřice Star  
  OP-2 Chabeřice Star  
Vítězové OP Žáků:
2000 OP-2 TJ Slavoj Český Brod
  OP-3 TJ Slavoj Český Brod
2001 OP-2 TJ Sokol Čáslav
  OP-3 TJ Sokol Čáslav
2002 OP-2 TJ Sokol Čáslav
  OP-3 TJ Sokol Čáslav
2003 OP-2 Sokol Uhl. Janovice
  OP-3 Sokol Uhl. Janovice
2004 OP-2 Sokol Uhl.Janovice
  OP-3 Sokol Uhl.Janovice
2005 OP-2 Sokol Uhl.Janovice
  OP-3 Sokol Uhl.Janovice
2006 OP-2 TJ Sokol Čáslav
  OP-3 TJ Sokol Čáslav
2007 OP-2 Chabeřice Star
  OP-3 Chabeřice Star
2008 OP-J TJ Slavoj Vrdy
2009 OP-2 Chabeřice Star/TJ Slavoj Vrdy – smíšená
2010 OP-J Chabeřice Star
2011 OP-2 TJ Slavoj Vrdy
  OP-3 TJ Církvice/TJ Slavoj Vrdy - smíšená
Vítězové OP dvojic veteránů:
8 x ČSAD, NK Sparta Kutná Hora
6 x TJ Sokol Čáslav
5 x VTJ Čáslav
3 x SK Úvaly
2 x TJ Jiskra Zruč n. S.
1 x NK Keramot Brník
  Kavalier Sázava
Vítězové OP trojic veteránů:
9 x TJ Sokol Čáslav
7 x ČSAD, NK Sparta Kutná Hora
5 x VTJ Čáslav
3 x NK Keramot Brník/ Nohejbal Konojedy
1 x TJ Jiskra Zruč n. S.
  Kavalier Sázava
  ČSAD Kolín
  SK Úvaly/SK Vavřinec – smíšená