BT Content Slider

Výsledkový servis 2016: 8.kolo KP a 9.kolo okresu

Slaný druhým postupujícím, B skupina slibuje drama do konce.

Středočeský krajský nohejbalový přebor pokračoval 8. kolem.

Ve skupině A zvítězil jasně vedoucí Zaječov v Mezouni, kdy svému okresnímu rivalovi nepovolil získat ani jeden dílčí zápasový bod.
Omnoho více práce měli hráči Slaného v Osnici, ale nakonec získali oba body a dvě kola před koncem základní částí si zajistili postup do semifinále soutěže.
Céčko Šacungu Benešov oplatilo Zvánovicím prohru z prvního vzájemného měření sil stejným výsledkem.

Ve skupině B zvítězila favorizovaná družstva.
Nejdramatičtější podívanou nabídl duel vedoucí rezervy Českého Brodu v Čelákovicích, ve kterém lídr tabulky získal oba body až v úplně posledním zápase dvojic.
Vrdy i Nymburk úspěšně pokračovaly v bitvě na dálku o postupové místo do play – off, když jasně přehrály své soupeře z Kutné Hory resp. z Přišimasů.

Výsledky 8.kola:

Skupina A:
Osnice – Slaný
3:
6
Zvánovice - Šacung C
2:
6
Mezouň - Zaječov
0:
6
Skupina B:
Kutná Hora – Vrdy >>>
1:
6
Čelákovice C - Český Brod B
4:
6
Nymburk – Přišimasy
6:
0
Tabulka skupiny A:
1. NK Zaječov 8 7 1 0
47:
13
15
2. TJ Sokol Slaný 8 6 1 1
45:
21
13
3. SK Šacung Benešov C 8 4 0 4
30:
32
8
4. NK Osnice 8 2 1 5
29:
38
5
5. TJ Sokol Zvánovice 8 2 1 5
24:
41
5
6. KSK Mezouň 8 1 0 7
15:
45
2
Tabulka skupiny B:
1. TJ Slavoj Český Brod B 8 7 0 1
46:
18
14
2. TJ Slavoj Vrdy 8 6 0 2
39:
22
12
3. TJ Lokomotiva Nymburk 8 6 0 2
42:
25
12
4. SK Nohejbal Přišimasy 8 2 1 5
20:
41
5
5. TJ Spartak Čelákovice C 8 1 1 6
28:
43
3
6. NK Sparta Kutná Hora 8 0 2 6
20:
46
2

Program 9.kola, sobota 11.6.2016 od 09.00 hod.:

Skupina A:

Slaný – Šacung C,
Mezouň – Zvánovice (od 10.00 h.),
Zaječov – Osnice (od 10.00 h.).

Skupina B:

Kutná Hora – Nymburk,
Přišimasy – Český Brod B,
Vrdy – Čelákovice C (od 10.00 hod.).

b_300_0_16777215_00_images_clanky_2016_vs8kolo_160604.103605._MG_1314.jpg


Vavřinec bez ztráty pulmistrem přeboru.

Sdružený okresní přebor (okresy Kutná Hora a Kolín) měl na programu utkání devátého kola, která uzavřela první polovinu soutěže.
Všechny favorizované týmy s přehledem zvítězily. Vedoucí Vavřinec nezaváhal ani po deváté, když doma jasně přehrál soupeře z Kostelce a stal se tak zaslouženě půlmistrem OP.
Stejně dobře si vedla i Čáslav na hřišti Českého Brodu. Třetí Sázava zvítězila nad Velimi a Sendražice po snadném domácím vítězství nad Petrovicemi I poskočily v tabulce o dvě příčky na průběžné čtvrté místo.
Zlepšenou formu potvrdili hráči Zruče/ Chabeřic vysokým vítězstvím na hřišti Velkých Chvalovic.

Výsledky 9.kola:
Sendražice – Petrovice I
8:
2
(sety 16:6)
Velké Chvalovice - Zruč n.S.
2:
8
(6:16)
Český Brod C – Čáslav
2:
8
(6:18)
Sázava – Velim
7:
3
(15:8)
Vavřinec – Konojedy
8:
2
(16:7)
Tabulka:
1. SK Vavřinec 9 9 0 0
66:
24
18
2. TJ Sokol Čáslav 9 7 0 2
60:
30
14
3. TJ Kavalier Sázava 9 5 2 2
50:
40
12
4. TJ Sokol Sendražice 9 5 0 4
48:
42
10
5. TJ Slavoj Český Brod „C“ 9 4 1 4
40:
50
9
6. Nohejbal Konojedy 9 4 0 5
48:
42
8
7. TJ Jiskra Zruč n.S. 9 4 0 5
45:
45
8
8. NK Velké Chvalovice 9 1 2 6
33:
57
4
9. NK Petrovice I 9 1 2 6
32:
58
4
10. TJ Sokol Velim 9 1 1 7
28:
62
3

Program: 10.kolo, sobota 11.6.2016 od 09.00 hod.:

Velké Chvalovice – Petrovice I,
Konojedy – Sendražice,
Čáslav – Velim (od 10.00 hod.),
Český Brod C – Vavřinec (12.6. 2016 od 09.00 hod.),
Zruč/ Chabeřice – Sázava (12.6.2016 od 14.00 hod.).