BT Content Slider

Výsledkový servis 2016: 5.kolo - Okres

Vavřinec v čele přeboru bez jediné ztráty bodu!

Sdružený okresní přebor (okresy Kutná Hora a Kolín) měl na programu utkání pátého a šestého kola (dvojkolo).

Obě domácí utkání proti Zruči n.S/ Chabeřicím i Sázavou dokázal tým Vavřince otočit z nepříznivého stavu 2:3 a vyhrát. Vavřinečtí tak potvrdili skvělou bilanci, když jako jediný zůstali v letošním ročníku OP bez ztráty bodu.
Stoprocentní bilanci dvojkola zaznamenala rovněž družstva Čáslavi, Kostelce Konojed a Sendražic. Čáslav zvítězila na kurtech Petrovic I a V. Chvalovic.
Tým Sendražic dopoledne přetlačil nejtěsnějším možným rozdílem domácí Velké Chvalovice a v druhém utkání jasně dominoval na hřišti Velimi, kterému uštědřil neoblíbeného „kanára“.
Velim dopoledne sehrála mnohem lepší utkání proti céčku Č.Brodu a i když nedosáhla na body, hned šest dílčích zápasů musel rozhodovat až třetí set.
Obhájce loňského prvenství tým Kostelce si doma nečekaně hladce poradil nejprve se Sázavou, pro kterou to byla v tomto momentu vůbec první letošní prohra a v odpoledním utkání porazil vysoko i C družstvo Českého Brodu.
Hráči Petrovic I přeci jenom byli napůl úspěšní, když dokázali na domácím hřišti získat první letošní vítězství nad soupeřem Zruče n.S./ Chabeřic.

Výsledky 5.kola:
Velké Chvalovice – Sendražice
4:
6
(sety 11:14)
Konojedy – Sázava
9:
1
(18:3)
Velim – Český Brod C
3:
7
(10:16)
Vavřinec – Zruč n.S.
7:
3
(15:8)
Petrovice I – Čáslav
3:
7
(7:15)
Výsledky 6.kola:
Velim – Sendražice
0:
10
(2:20)
Konojedy – Č. Brod C
9:
1
(19:6)
Vavřinec – Sázava
6:
4
(14:9)
Petrovice I – Zruč n.S.
6:
4
(14:9)
Velké Chvalovice – Čáslav
2:
8
(4:18)
Tabulka:
1. SK Vavřinec 6 6 0 0
43:
17
12
2. TJ Sokol Čáslav 6 5 0 1
42:
18
10
3. TJ Sokol Sendražice 6 4 0 2
33:
27
8
4. Nohejbal Kostelec/ Konojedy 6 3 0 3
36:
24
6
5. TJ Kavalier Sázava 6 2 2 2
30:
30
6
6. TJ Slavoj Český Brod „C“ 6 2 1 3
26:
34
5
7. TJ Jiskra Zruč n.S./ Chabeřice 6 2 0 4
27:
33
4
8. - 9. NK Velké Chvalovice 6 1 2 3
23:
37
4
- NK Petrovice I 6 1 2 3
23:
37
4
10. TJ Sokol Velim 6 0 1 5
17:
43
1

Program: 7.kolo, sobota 21.5.2016 od 09.00 hod.:

Zruč n.S./ Chabeřice – Čáslav,
Sázava – Sendražice (od 10.00 hod.),
Velim - Kostelec/Konojedy (od 14.00 hod.),
Český Brod C – V. Chvalovice (neděle22.5. od 09.00 hod.),
Vavřinec – Petrovice I (neděle 22.5. od 09.00 hod.).


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163