Stránka 1 z 1

Brigáda jaro 2019

Napsal: pon 25. bře 2019 13:12:06
od Racek
Od pátku 29.3. do neděle 31.3.2019 bude na hřišti přistaven kontejner od firmy AVE. Brigáda na podzim byla zrušena a tak je nutné ji udělat tento týden, hlavně s ohledem na blížící se sezonu. Každý by si měl odpracovat cca 2 hodiny na hřištích, kde je nutné vyhrabat a naložit veškeré listí a větvě. Ostříhat ( Lukáš má speciální kleště ) překážející klestí a roští. Vyčistit kotec, kde jsou bedny, zapojit hadici na postřik apod. Žádám o zodpovědný přístup každého člena klubu. Je možné se dohodnout po skupinách a dát mi vědět. Já vyrazím hned v pátek cca od 16 - 19 hod.

Poznámka: Počasí by mělo být přijatelné. V následujícím období se budu snažit vyjednat vibrační válec u firmy TES.
Tréninky budou zahájeny venku až bude hřiště připravené. Předpoklad v týdnu před zahájením soutěže, do té doby budeme v hale.

Upozornění: Placení příspěvků Sokolu, dále pak licenční poplatky ( ONS ) a oddílový fond na rok 2019. Všechny příspěvky zatím zaplatili: Michal Němec, Peter Rackovský, Josef Forejt. Někteří mají zaplacenou některou část příspěvků: Míra Lipták ( sokol + fond ), Michal Macoun ( sokol ). Ostatní zatím nezaplatili nic a tak žádám dotyčné o splnění této povinnosti.

Racek