Brigáda a ostatní

Tak jak to znate z putik.
Odpovědět
Racek

Brigáda a ostatní

Příspěvek od Racek » stř 01. dub 2015 13:22:11

Zdravím všechny členy oddílu nohejbalu,
jelikož se kvapem blíží soutěže nohejbalu ( 18.4. ) bude nezbytné provést brigády na kurtech za sokolovnou. Momentálně zde probíhá oprava
poškozené zdi ( zajistili to Dan a já ), která bude trvat přibližně týden ( oprava bude hrazena z našeho fondu oddílu, materiál by nám měl proplatit TJ Sokol ). Výhled počasí není nijak příznivý, ale i tak se bude muset začít na hřišti pracovat. Celkem budou vyhlášeny tři termíny brigád ( rozsah prací cca 1,5 hod. ), na kterých by jsme se měly všichni vystřídat. S ohledem na zkušenost z loňského podzimu ( brigádu provedlo pouze 5 lidí z celkového počtu 20 ), se letos přitvrdí. Myšleno tak, že kdo se nezúčastní ani jednoho z vyhlášených termínů brigád zaplatí do fondu oddílu poplatek ve výši 100 Kč. Je možné rovněž udělat brigádu i mimo vyhlášené tři termíny ( nemusí to někomu ani jednou vyjít ), s tím že by se přesně určil pro takovou brigádu úkol, který by byl náplni této práce. Přehledný seznam účasti na brigádách bude vždy k dispozici přímo na brigádách a vyvěšen bude aktualizován na stránkách klubu. První termín ( brigáda ) se uskuteční tento pátek 3.4.2015 od 18.00 hod., hned po skončení tréninku ( 16-18 ). Momentálně je západ slunce cca v 19.30 hod., takže bude dostatek času k brigádě. Další termín bude určen a všichni se jej včas dozví. Co se týče válcování hřiště, zkouším vyjednat pětitunový vibrační válec přes Technické služby ( starostu města ), ale zatím není nic jistého. Pokud by to nevyšlo, musel by pomoci Michal Němec s vibrační deskou + použití betonového válce z hřiště. S ohledem na počasí budou zatím tréninky pokračovat v hale ( pondělí 6.4. jsou Velikonoce a trénink se ruší ). Samozřejmě, že bude snaha a záleží pouze na našem přístupu, si zahrát alespoň jednou venku před zahájením prvního kola.

Já jsem od 9.4.-14.4. mimo ČR ( zaplacené lyžování v Itálii ) a brigádu si proto splním tento pátek. V mé nepřítomnosti bude vést přehled brigád mnou pověřená osoba.

Ještě pár informací k financím. Bohužel jsem do dnešního dne neobdržel licenční poplatky od těchto hráčů ( mělo to být zaplacené do 6.3.2015 a musel jsem to uhradit z vybraných peněz fondu, kde se to musí vrátit ): Hykel 200 Kč, M. Ďurana 200 Kč, P. Ďurana 200 Kč, Černý 100 Kč, Oliva 200 Kč. Dále pak fond oddílu 500 Kč dospělí/300 Kč studenti ( termín do 18.4.2015 ) ještě nezaplatili: Hykel, M. Ďurana, P. Ďurana, Černý, Forejt, Kristín, Malyjurek, Kutílek, Oliva, Ondruš, Březina.

Ještě jedna informace z té lepší strany. Michala Němce jsem nominoval na sportovce roku 2014 ( vyhlášení proběhne 24.4. v Divadle Čáslav ) a jeho nominace uspěla, když se dostal do výběru asi 10-ti nejlepších sportovců, kteří obdrží ocenění. Blahopřeji!

Všem přeji hezký den a hodně zdaru
Racek - předseda

Odpovědět